Domácnosti, ušetřete s námi za elektřinu i plyn

Domácnosti ELEKTŘINA

Každý měsíc si při otevírání faktury raději sedáte, aby vás výsledná částka za odběr elektřiny pro vaši domácnost neporazila? Neplaťte víc než je třeba a vysokým cenám dejte sbohem.

Je to snadné, stačí přejít k nám. Rádi vám se vším pomůžeme a změnu dodavatele provedeme za vás, případně pro vás nahlásíme nové odběrové místo.

Pro začátek od vás budeme potřebovat znát orientační výši vaší roční spotřeby, vaši distribuční sazbu a cenu za 1MWh u vašeho stávajícího dodavatele. Tyto údaje naleznete na poslední vyúčtovací faktuře od stávajícího dodavatele. Hned teď si u nás navíc můžete na kalkulačce spočítat, kolik za elektřinu ušetříte.

Domácnosti PLYN

Zdá se vám, že za plyn pro vaši domácnost platíte trochu moc? Nevyhazujte peníze zbytečně a plaťte tolik, kolik je fér. Naše faktury vás překvapí jen příjemně. Ušetřete s námi.

O celý proces přechodu k nám od stávajícího dodavatele se postaráme. Zařídíme pro vás veškerou administrativu a ušetříme tak i váš čas.

Pro začátek od vás budeme potřebovat znát orientační výši vaší roční spotřeby a cenu za 1MWh u vašeho stávajícího dodavatele. Tyto údaje naleznete na poslední vyúčtovací faktuře od stávajícího dodavatele. Hned teď si u nás navíc můžete na kalkulačce spočítat, kolik za plyn ušetříte.


Proč si zvolit Manta Energy?

Individuální přístup
k zákazníkům

Nebojte se změny. Nebudete na to sami. Jsme připraveni vám poradit a pomoci. Rádi s vámi probereme vaše konkrétní představy a vyhovíme vašim požadavkům. 

Změnu dodavatele vyřídíme za vás

Nemáte rádi složité papírování a běhání po úřadech? Pomůžeme vám s rychlou a bezstarostnou změnou dodavatele energií. Veškerou administrativu vyřídíme za vás!

Jednoduchá a přehledná
fakturace

Rádi máme ve všem jasno. Proto nejsou naše faktury jen záplavou čísel, ale jsou jednoduché a přehledné, abyste přesně věděli, kolik platíte za elektřinu a plyn.

Ideální i pro nová
odběrná místa

Stavíte nový dům pro svou rodinu nebo provozovnu pro svou firmu? Bez elektřiny či plynu být nemůžete, to je jasné. Pomůžeme vám se vším, co je k novému připojení potřeba.

2023 © Manta Energy a.s.