Domácnosti ELEKTŘINA

Zdají se Vám náklady na elektřinu ve Vaší domácnosti příliš vysoké? Rádi byste uspořili? Přejděte k nám!

Budeme potřebovat znát orientační výši Vaší roční spotřeby a Vaši distribuční sazbu a cenu za 1MWh u Vašeho stávajícího dodavatele. Tyto údaje naleznete na poslední vyúčtovací faktuře od stávajícího dodavatele. Kontaktujte nás. Spočítáme Vám úsporu.

Chci spočitat cenu ELEKTŘINY

Domácnosti PLYN

Jsou Vaše náklady na plyn ve Vaší domácnosti příliš vysoké? Rádi byste uspořili?
Přejděte k nám!

Budeme potřebovat znát orientační výši Vaší roční spotřeby a cenu za 1MWh u Vašeho stávajícího dodavatele. Tyto údaje naleznete na poslední vyúčtovací faktuře od stávajícího dodavatele. Kontaktujte nás. Spočítáme Vám úsporu.

Chci spočítat cenu PLYNU


Proč si zvolit Manta Energy?

Individuální přístup
k zákazníkům

Nebojte se změny. Nebudete na to sami. Jsme připraveni Vám poradit a pomoci. Rádi s Vámi probereme Vaše konkrétní představy a vyhovíme Vašim požadavkům. 

Změnu dodavatele vyřídíme za Vás

Nemáte rádi složité papírování a běhání po úřadech? Pomůžeme Vám s rychlou a bezstarostnou změnou dodavatele energií. Veškerou administrativu vyřídíme za Vás!

Jednoduchá a přehledná
fakturace

Rádi máme ve všem jasno. Proto nejsou naše faktury jen záplavou čísel, ale jsou jednoduché a přehledné, abyste přesně věděli, kolik platíte za elektřinu a plyn. 

Ideální i pro nová
odběrná místa

Stavíte nový dům pro svou rodinu nebo provozovnu pro svou firmu? Bez elektřiny či plynu být nemůžete, to je jasné. Pomůžeme Vám se vším, co je k novému připojení potřeba. 

Užitečné informace

Zpracování osobních údajů Kariéra | Rady a tipy  | Ke stažení

KOHO PODPORUJEME

2020 © Manta Energy s.r.o.