Domácnosti, ušetřete s námi za elektřinu i plyn

Domácnosti ELEKTŘINA

Každý měsíc si při otevírání faktury raději sedáte, aby vás výsledná částka za odběr elektřiny pro vaši domácnost neporazila? Neplaťte víc než je třeba a vysokým cenám dejte sbohem.

Je to snadné, stačí přejít k nám. Rádi vám se vším pomůžeme a změnu dodavatele provedeme za vás, případně pro vás nahlásíme nové odběrové místo.

Pro začátek od vás budeme potřebovat znát orientační výši vaší roční spotřeby, vaši distribuční sazbu a cenu za 1MWh u vašeho stávajícího dodavatele. Tyto údaje naleznete na poslední vyúčtovací faktuře od stávajícího dodavatele. Hned teď si u nás navíc můžete na kalkulačce spočítat, kolik za elektřinu ušetříte.

Chci spočitat cenu ELEKTŘINY

Domácnosti PLYN

Zdá se vám, že za plyn pro vaši domácnost platíte trochu moc? Nevyhazujte peníze zbytečně a plaťte tolik, kolik je fér. Naše faktury vás překvapí jen příjemně. Ušetřete s námi.

O celý proces přechodu k nám od stávajícího dodavatele se postaráme. Zařídíme pro vás veškerou administrativu a ušetříme tak i váš čas.

Pro začátek od vás budeme potřebovat znát orientační výši vaší roční spotřeby a cenu za 1MWh u vašeho stávajícího dodavatele. Tyto údaje naleznete na poslední vyúčtovací faktuře od stávajícího dodavatele. Hned teď si u nás navíc můžete na kalkulačce spočítat, kolik za plyn ušetříte.

Chci spočítat cenu PLYNU


Proč si zvolit Manta Energy?

Individuální přístup
k zákazníkům

Nebojte se změny. Nebudete na to sami. Jsme připraveni vám poradit a pomoci. Rádi s vámi probereme vaše konkrétní představy a vyhovíme vašim požadavkům. 

Změnu dodavatele vyřídíme za vás

Nemáte rádi složité papírování a běhání po úřadech? Pomůžeme vám s rychlou a bezstarostnou změnou dodavatele energií. Veškerou administrativu vyřídíme za vás!

Jednoduchá a přehledná
fakturace

Rádi máme ve všem jasno. Proto nejsou naše faktury jen záplavou čísel, ale jsou jednoduché a přehledné, abyste přesně věděli, kolik platíte za elektřinu a plyn.

Ideální i pro nová
odběrná místa

Stavíte nový dům pro svou rodinu nebo provozovnu pro svou firmu? Bez elektřiny či plynu být nemůžete, to je jasné. Pomůžeme vám se vším, co je k novému připojení potřeba.

Užitečné informace

Zpracování osobních údajů Kariéra | Rady a tipy  | Ke stažení

KOHO PODPORUJEME

2021 © Manta Energy a.s.