Elektřina a plyn pro podnikatele

Podnikatelé ELEKTŘINA

Pro podnikání jsou zásadní vedle příjmů především výdaje. A to včetně těch, které vaše provozovna, obchod, výrobna, podnik a další možná místa vydají za elektřinu. Zdá se vám, že jsou právě náklady na elektřinu pro vaše podnikání příliš vysoké? Chcete-li uspořit, přejděte k nám. Je to snadné.

Ať už máte jedno odběrné místo, nebo více poboček roztroušených klidně po celé republice, jsme tu pro vás.

U jednoho odběrného místa nám pro výpočet úspory, kterou s naší elektřinou pro podnikatele dosáhnete, bude stačit výše vaší roční spotřeby a rovněž vaše distribuční sazba a cena za 1MWh u vašeho stávajícího dodavatele. Tyto údaje naleznete na poslední vyúčtovací faktuře od stávajícího dodavatele.

Stačí vám pouze cenová nabídka a porovnání si spočítáte sami? Bude stačit výše vaší roční spotřeby a rovněž vaše distribuční sazba.

Více odběrných míst = více faktur, navíc za různá období. Že je to trochu zmatek? Skoncujte s ním, pomůžeme vám. Sjednotíme totiž pro vás technicky srovnatelná odběrná místa. Díky tomu pro vás nejenže zajistíme lepší ceny za elektřinu, ale navíc budou všechna vyúčtování pěkně pohromadě na jedné faktuře za stejné období. Můžete si tak jednodušeji vyhodnotit ekonomické chování jednotlivých provozoven! 

Podnikatelé PLYN

Móda je neplýtvat, ani penězi. Proč byste tak za plyn pro vaši provozovnu měli platit víc, než je třeba? Pokud jsou faktury za vaše dodávky plynu vždy takové, že pozvednou vaše obočí, nebo možná rovnou vás ze židle, jděte jinam. Pokud chcete uspořit, pak přijďte rovnou k nám. Pomůžeme vám snížit vaše náklady za plyn. Jednoduše a rychle. 

Ať už máte jedno odběrné místo, nebo více poboček roztroušených klidně po celé republice, jsme tu pro vás.

U jednoho odběrného místa nám pro výpočet úspory, kterou s naším plynem pro podnikatele dosáhnete, bude stačit výše vaší roční spotřeby a cena za 1MWh u vašeho stávajícího dodavatele. Tyto údaje naleznete na poslední vyúčtovací faktuře od stávajícího dodavatele.

Stačí vám pouze cenová nabídka a porovnání si spočítáte sami? Bude stačit výše vaší roční spotřeby. 

Více odběrných míst = více faktur, navíc za různá období. Že je to trochu zmatek? Skoncujte s ním, pomůžeme vám. Sjednotíme totiž pro vás technicky srovnatelná odběrná místa. Díky tomu pro vás nejenže zajistíme lepší ceny za plyn, ale navíc budou všechna vyúčtování pěkně pohromadě na jedné faktuře za stejné období. Můžete si tak jednodušeji vyhodnotit ekonomické chování jednotlivých provozoven!


Proč si zvolit Manta Energy?

Individuální přístup
k zákazníkům

Nebojte se změny. Nebudete na to sami. Jsme připraveni Vám poradit a pomoci. Rádi s Vámi probereme Vaše konkrétní představy a vyhovíme Vašim požadavkům. 

Změnu dodavatele vyřídíme za Vás

Nemáte rádi složité papírování a běhání po úřadech? Pomůžeme Vám s rychlou a bezstarostnou změnou dodavatele energií. Veškerou administrativu vyřídíme za Vás!

Jednoduchá a přehledná
fakturace

Rádi máme ve všem jasno. Proto nejsou naše faktury jen záplavou čísel, ale jsou jednoduché a přehledné, abyste přesně věděli, kolik platíte za elektřinu a plyn. 

Ideální i pro nová
odběrná místa

Stavíte nový dům pro svou rodinu nebo provozovnu pro svou firmu? Bez elektřiny či plynu být nemůžete, to je jasné. Pomůžeme Vám se vším, co je k novému připojení potřeba. 

2023 © Manta Energy a.s.